Vilka är vi

Kansli

Thuva Härdelin
Verksamhetsledare RFoD
070-924 84 66
thuva@rfod.se

Peter Bothén
Stallet, producent/verksamhetsledare
076-525 17 73
peter.bothen@rfod.se

Ina Flid Fridell
Assistent, ansvarig för medlemsregister
 RFoD
076-525 17 74
ina.flid@rfod.se

Kasia Syty
Stallet, kommunikatör & producent
073-871 81 81
kasia.syty@rfod.se

Styrelse

Irene Ala-Jukuri
Ordförande
Eskilstuna
070-772 09 44
irene.ala-jukuri@rfod.se

Jan-Anders Andersson
Kassör
Vintrosa
070-848 39 89
jan-anders.andersson@rfod.se

Rebecca Oliver
Vice ordförande
Stockholm
08-440 56 95
070-520 16 58
rebecca.oliver@rfod.se

Ledamöter

Alar Kuutmann
Torshälla
016-35 85 24
070-555 29 80
alar.kuutmann@rfod.se

Ulf Ödmark
Örnsköldsvik
070-665 32 07
ulf.odmark@rfod.se

Eva Omagbemi
Malmö
073-680 40 78
eva@mixmusik.com

Sakıp Murat Yalçın
Uppsala
s.murat.yalcin@gmail.com

Marta Andersson
Stockholm
marta.andersson@rfod.se

Valberedning

Per Gudmundsson (sammankallande)
Rättvik

Anton Schneider
Stockholm

Revisorer

Göran Målquist
08-787 62 33

Revisorssupleant:
Mats Nilsson

Göran Hallmarken

Arrangörsrådet

OBS! För frågor relaterade till arrangörsstödet kontakta Irene Ala-Jukuri.

Astrid Selling
Bräkne-Hoby
073-9880011
astrid@folkpractice.com

Sonia Braska

Linnea Helmersson

Pernilla Willman