Kontakt

Riksförbundet för Folkmusik och Dans (RFoD)
Nybrokajen 13, fack 3
111 48 Stockholm

Org.nr. 802010-9255
Bankgiro 5815-3289

E-post: info@rfod.se

Fakturaadress: faktura@rfod.se

Kontakta styrelsen

Eva Omagbemi
Ordförande
Malmö
073-680 40 78
eva.omagbemi@rfod.se

 

Jennie Wilhelmsson Hedeborg
Kassör
Göteborg
jennie.wilhelmsson@rfod.se

 

Isak Bergström
Vice ordförande
Örebro
isak.bergstrom@rfod.se

Ledamöter

Alar Kuutmann
Torshälla
016-35 85 24
070-555 29 80
alar.kuutmann@rfod.se

Allan Skrobe
Malmö
allan.skrobe@rfod.se




Markus Falck
Umeå
markus.falck@rfod.se

Pia Pohjakallio
Stockholm
pia.pohjakallio@rfod.se

Robin Cochrane
Stockholm
robin.cochrane@rfod.se

Kontakta kansliet

Thuva Härdelin
Verksamhetsledare RFoD
070-924 84 66
thuva@rfod.se

Ina Flid Fridell
Ekonomiassistent, ansvarig för medlemsregister
 RFoD
076-525 17 74 (inte växel!)
ina.flid@rfod.se

Peter Bothén
Stallet, producent/verksamhetsledare
076-525 17 73
peter.bothen@rfod.se

Kasia Syty
Stallet, kommunikatör & producent
073-871 81 81
kasia.syty@rfod.se